O nas

Poznaj naszą kadrę i wybierz to co dla Ciebie najlepsze!

Trenerzy fitness nysa skaczą w hali nysa

Zajęcia fitness w Nysie

Szukasz siłowni i bogatej bazy zajęć fitness w ramach jednego karnetu? Jesteś w dobrym miejscu! Motywację, dawkę pozytywnej energii i niekończącą się ilość wskazówek – to masz u nas w pakiecie. Bo naszym trenerom pasji do pracy nie brakuje, co to to nie!

Spotkasz nas w dwóch lokalizacjach – w Hali Nysa oraz w Centrum Przesiadkowym. Możesz znaleźć nas również w lokalnych mediach, jak i na socialach w Internecie. W parkach i na wielu wydarzeniach sportowych. Bo ciężko nam jest usiedzieć na miejscu. Dołącz do naszej zgranej drużyny i baw się sportem.

Odbierz darmowe wejścia today
monitor_weight

Analiza składu ciała

Określ swój wiek metaboliczny, dzięki profesjonalnej analizie swojego ciała. Poznaj swoją dokładną masę mięśniową, poziom wody czy tkanki tłuszczowej.

downhill_skiing

Różnorodne zajęcia

27 różnych rodzajów zajęć fitness z wykorzystaniem profesjonalnego sprzętu m. in. nowoczesnych symulatorów narciarstwa zjazdowego - Pro Ski Simulator.

near_me

Znakomite lokalizacje

Hala Nysa i Centrum Przesiadkowe to miejsca blisko centrum z dobrym dojazdem i obszernymi parkingami, dzięki czemu w prosty sposób uzupełnisz swój plan dzienny o trening.

Trenerzy Fitness

Poznaj nasz zespół do zadań specjalnych. Prowadzą zajęcia zarówno w Hali Nysa, jak i w Centrum Przesiadkowym.

Sonia Dziergas

Instruktorka, trenerka oraz założycielka MELON FIT. Spotkasz ją zarówno na treningu z Pro Ski Simulator, jak i ze sztangą. Dla Soni nie ma rzeczy niemożliwych. Co to to nie!

Ilona trenerka fitness
Ilona Pamuła

Niezależnie czy stawiasz pierwsze kroki w sporcie, czy jesteś tu od dawna. Treningi z Iloną to dawka energii w czystej postaci! Zmotywuje nawet największego fana kanapy.

Agnieszka trenerka fitness Nysa
Agnieszka Bajcar

Pełna pozytywnej energii. Uśmiechem oraz swoim wieloletnim doświadczeniem zachęca do treningu osoby w każdym wieku i na każdym etapie zaawansowania.

instruktor jogi Nysa
Ewa Szura

Doktor nauk o zdrowiu, instruktorka fitness, trenerka personalna. Specjalistka w zakresie technik relaksacyjnych. Miłośniczka treningów uważności. Treningi z Ewą to czysta przyjemność.

Trenerka fitness Nysa Kasia
Kasia Nowaczyk

Energiczna, uśmiechnięta i pozytywnie zakręcona – taka właśnie jest Kasia. Kocha taniec, fitness oraz ludzi. Po jej zajęciach dobry nastrój utrzymuje się co najmniej kilka dni.

Karolina trenerka fitness
Karolina Bułkowska

Instruktorka Aqua Aerobic oraz fitness, dla której sport to niemal całe życie. Jeśli chcesz aktywnie rozpoczynać dzień – nie musisz dalej szukać. Odwiedź Karolinę w naszym klubie!

Kasia Kłakowicz

Miłośniczka gór i pieszych wędrówek. Jest przykładem, że chcieć to móc i nigdy nie jest za późno, by zacząć. Na zajęciach Kasia zadba o Twoje sprawne ciało i dobre samopoczucie!

Trenerka fitness w Nysie Asia
Joanna Urbanek

Na zajęciach powtarza, że ciało podczas aktywności może dać z siebie więcej, niż podpowiada umysł. Z nią nie ma miejsca na nudę, każdy trening to dla niej nowe wyzwanie!

Emilia trenerka fitness w Nysie
Emilia Dudek

Dobra myśl, dobry czyn, dobre słowo – to motto, którym kieruje się Emilia na co dzień. Jej żywioły to rytm, taniec i woda. Czy kiedykolwiek bywa zmęczona? Nie ma szans…

Ewa trener fitness Nysa
Ewa Rek

Chcesz zarazić się miłością do sportu? Postaw na treningi z Ewą! Jej specjalizacją od najmłodszych lat jest gimnastyka sportowa, dzięki czemu teraz salę fitness traktuje jak drugi dom.

Marta trenerka fitness
Marta Zator

Kreatywność to jej drugie imię – zarówno w pracy architekta, jak i na sali fitness. Lubisz wyzwania? Zapisz się na prowadzone przez Martę zajęcia – jest duża szansa, że wrócisz po więcej.

Ania trenerka Zumba
Ania Overmars

Po dawkę czystej energii zapraszamy na treningi z Anią. Autorskie układy oraz energiczna muzyka to sprawdzony sposób na utratę zbędnych kilogramów i dobrą zabawę.

Artur Cisiński

Na treningach z Arturem nie ma rzeczy niemożliwych. Przyjdź na jego zajęcia i sprawdź w czym tkwi sekret wymodelowanej sylwetki.

Instruktorzy siłowni

Spotkasz ich na naszej siłowni każdego dnia. Zadawaj pytania, konsultuj poprawność wykonywanych ćwiczeń - są tu dla Ciebie.

Trenerka personalna Nysa
Katarzyna Śliwińska

Instruktorka siłowni/trenerka personalna 

Jej pasją jest zarówno sport, jak i dietetyka, a swoją wiedzę zdobyła na licznych szkoleniach. 

 

 

Trener personalny Nysa
Grzegorz Gos

Instruktor siłowni/trener personalny

Dla niego sport to sposób na życiowy balans. Certyfikowany nurek, trener oraz instruktor.

 

Robert trener personalny Nysa
Robert Kubiczek

Instruktor siłowni/trener personalny

Jego doświadczenie w temacie masaży, treningów i dietetyki to gwarancja szybkich oraz bezpiecznych rezultatów.

 

Trener personalny Dawid
Dawid Ćwiok

Instruktor siłowni/trener personalny

Wieloletnie doświadczenie Dawida to gwarancja niekończącej się motywacji koniecznej do osiągnięcia obranego celu.

Trener personalny Nysa
Filip Wroński

Trener personalny

Absolwent wrocławskiego AWF i wielokrotny Mistrz Polski w dziedzinach sportu.