Zajęcia

Znajdź swoje zajęcia fitness, na które będziesz wracać z przyjemnością

Nysa Fitness kobieta na zajęciach

Ciało & umysł

Poszukujesz w życiu relaksu oraz spokoju? Wybierz jeden z naszych treningów i zadbaj zarówno o swoje ciało, jak i umysł.

Taneczne

Lubisz poruszać się w rytmie energicznej muzyki? To tu odnajdziesz zajęcia, na które będziesz wracać z przyjemnością.

Wytrzymałościowe

Chcesz szybko spalić nadprogramowe kilogramy? Poznaj naszą ofertę zajęć wytrzymałościowych z którymi zrobienie formy to kwestia kilku treningów.

Wzmacniające

Wzmocnij swoje mięśnie i ciesz się wyrzeźbioną sylwetką. Wybierz trening szyty na miarę swoich potrzeb.

Zajęcia Fitness Nysa

Szukasz zajęć fitness w Nysie, które staną się rozrywką? Jesteś w dobrym miejscu. W MELON FIT&GYM posiadamy bogatą ofertę treningów, które poprawią Twoje samopoczucie. Czujesz, że Twoje ciało jest obolałe? Postaw na zajęcia rozciągające z kategorii Ciało & Umysł. Chcesz się porządnie zmęczyć? Dołącz do naszych treningów wytrzymałościowych i zapomnij o codziennych problemach. Niezależnie na który trening postawisz, zajęcia fitness Nysa pozytywnie wpłyną na Twój nastrój i wyrzeźbią Twoją sylwetkę. Bo w końcu dobry trening to dar zarówno dla ciała jak i ducha.

Cennik zajęć dostępny TUTAJ!

Fitness w dwóch lokalizacjach

Posiadając karnet MELON FIT&GYM uzyskujesz nieograniczony dostęp do dwóch lokalizacji. Zajęcia w Centrum Przesiadkowym i Hali Nysa prowadzone są przez profesjonalną kadrę trenerów. Obiekty znajdują się blisko centrum miasta, dzięki czemu łatwo jest zorganizować czas dodając do swojej rutyny zajęcia fitness. Dodatkowym atutem obu lokalizacji jest obszerny i wygodny parking.

 

Akceptujemy karty Multisport!

Posiadasz kartę Multisport Plus, Senior lub Student? Korzystaj z naszych treningów do woli. Wybierz odpowiednie dla siebie zajęcia i osiągnij z nami swój cel.

Karta Medicover

Posiadasz aplikację Medicover Sport? Zapisz się z jej pomocą na zajęcia i pokaż kod QR na wejściu. Korzystaj z wygodnych rozwiązań i trenuj tak, jak lubisz!