Depilacja laserowa

Trwałe usuwanie owłosienia w miejscowości Nysa.

spa
Cel trwałe usunięcie niechcianego owłosienia
face_retouching_natural
Zalecana ilość 6-10 zabiegów
schedule
Czas trwania indywidualnie
Rezerwuj online today

O zabiegu

Najnowocześniejszy i najbardziej skuteczny laser do trwałej depilacji. Dzięki dwóm długościom fal, idealnie sprawdza się przy różnych rodzajach włosów. Światło lasera powoduje trwałe uszkodzenie mieszka i powoduje zanik włosa. Zaś zaawansowany system chłodzenia sprawia, że zabieg jest mniej bolesny w porównaniu ze starszym sprzętem. Trwałe efekty są widoczne już po pierwszym zabiegu.

Depilacja laserowa w miejscowości Nysa

Szukasz profesjonalnego zabiegu perfekcyjnej depilacji laserowej w swojej miejscowości? W Melon Beauty staramy się wyjść na przeciw indywidualnym potrzebom. Umów się na dermokonsultację i sprawdź czy ten zabieg jest dla Ciebie. Kosmetolog wykona próbę światła lasera oraz postara się określić liczbę zabiegów depilacji laserowej. Wszystko to powinno być przeprowadzane na odpowiedniej fazie wzrostu włosa, dlatego pamiętaj aby przed zabiegiem ogolić miejsce planowanej próby, a zabiegi umawiaj co 4-8 tygodni.

Salon urody Nysa

Depilacja laserowa ciała wykonywana jest w naszym salonie na ul. Racławickiej 1. Dzięki naszym atrakcyjnym pakietom jest to najtańsza oferta na depilację laserową. Korzystając z tej opcji dla przykładu szósty zabieg depilacji jest za darmo. Trwałe usunięcie owłosienia następuje po serii 6-10 zabiegów. Polecamy depilację nóg, pleców, pach oraz okolic bikini. Depilacja laserowa obejmuje również mniejsze partie takie jak: wąsik, linia brzucha czy sutki.

Rezerwuj online today
Depilacja laserowa Nysa

Przeznaczenie

trwałe usuwanie owłosienia, depilacja ciała: pachy, nogi, plecy, okolice bikini płytkie lub głębokie, linia brzucha, wąsik i inne miejsca do ustalenia z kosmetologiem


Przeciwwskazania

choroby nowotworowe, choroby autoimmunologiczne, padaczka (względna), ciąża i karmienie piersią, choroby pęcherzowe skóry i fotodermatozy, łuszczyca, bielactwo, aktywne infekcje skóry, skłonność do bliznowców, depilacja opalonych skór (świeża opalenizna słoneczna, solarium, samoopalacz), stosowanie kosmetyków, ziół, tabletek z Wit A, E, z dziurawcem, nagietkiem, rumiankiem, melisą, miętą, herbatek odchudzających (należy odstawić 1 tydzień przed zabiegiem), przyjmowanie leków światłouczulających, antybiotyków, sterydów, leków rozrzedzających krew, peeling depilowanego miejsca (nie stosować tydzień przed), aktywna opryszczka, depilacja woskiem, depilatorem lub pęsetą (przestać 1 miesiąc przed planowanym zabiegiem)

Technologia

Laser Nysa

Skuteczna depilacja wykonywana jest najnowocześniejszym sprzętem – laser LightSheer (Nysa). Zastanawiasz się jakie jest działanie lasera diodowego? Działa jako fotodepilacja laserowa, która polega na wykorzystaniu intensywnego promieniowania, które chłonione jest przez melaninę mieszków i prowadzi do zniszczenia cebulek włosów. Dzięki czemu efekt zabiegu depilacji laserowej jest skuteczny oraz trwały.

Przed zabiegiem

 1. Bezpośrednio przed zabiegiem zgól dokładnie włosy w miejscu depilacji jednorazową maszynką. Na 4-8 tygodni przed depilacją laserową zrezygnuj z depilatora, wosku i wyrywania włosków pęsetą, aby nie wyrywać cebulki włosa.
 2. Przed zabiegiem wypij ok. 2 litry wody mineralnej. Zadbaj o odpowiednie nawilżenie skóry.
 3. Na tydzień przed depilacją laserową nie peelinguj skóry w miejscu zabiegu; nie przyjmujmuj witaminy A, E oraz C; odstaw herbaty odchudzające.
 4. Usługi depilacji laserowej wykonywane są wyłącznie w naszym salonie urody w Nysie. Nie zapomnij umówić wizyty z wyprzedzeniem.

W trakcie

 1. Kosmetolog zdezynfekuje oraz usunie pozostałości włosków jednorazową maszynką.
 2. Następnie dokładnie dezynfekuje głowicę do depilacji laserem LightSheer.
 3. Kosmetolog i klient zakładają okulary ochronne.
 4. Kosmetolog zmywalną kredką rysuje na skórze małe kwadraciki, które pomagają w dalszej depilacji.
 5. Następnie przygotowuje kompresy z lodem i mocno schładza skórę.
 6. Miejsce przy miejscu oddaje strzały laserem, delikatnie dociskając głowicę lasera do skóry.
 7. Po zakończonym zabiegu kosmetolog nakłada na depilowane miejsce specjalną maść lub krem.

Po zabiegu

 1. Przez co najmniej 4 tygodnie nie opalaj miejsca, w którym wykonywana była depilacja laserowa. Stosuj kremy z filtrami anty-UVA i z filtrem 50.
 2. Po zabiegu depilacji laserowej LightSheer twarzy nie stosuj makijażu, który może podrażnić skórę.
 3. Bezpośrednio po zabiegu depilacji dużych powierzchni (nóg, pleców lub okolic bikini) załóż lekkie, zwiewne ubranie. Zrezygnuj z obcisłych legginsów czy uciskających rajstop.
 4. Preparaty o działaniu złuszczającym (peelingi) wykonaj min. po 2 tygodniach od zabiegu depilacji.
 5. Najlepszy efekt uzyskasz powtarzając zabieg po 6-12 tygodniach.

Cennik

Zabiegi na ciało - depilacja laserowa Nysa
Mała partia Light Sheer Quattro - wąsik, linia brzucha, kolana lub sutki 129 PLN
1 depilacja Laser Light Sheer Quattro (pachy, bikini, łydki)299 PLN
Pakiet depilacji laserowej:
Pakiet 5 + 11495 PLN
Pakiet 10 + 22990 PLN
Pakiet 15 + 44485 PLN
Pakiet 20 + 55980 PLN

Zabiegi wykonuje

Hanna kosmetolog Nysa
Hanna Słodkowska
Kosmetolog Absolwentka Kosmetologii ze specjalizacją Kosmetologia Specjalistyczna oraz Magister Biotechnologii Kosmetologicznej. Dzięki swojemu 14-letniemu doświadczeniu oraz wielu specjalistycznym szkoleniom zabiegi u Hanny to bezpieczny oraz efektywny sposób na poprawę wyglądu.