Pilates

Pożegnaj ból pleców raz na zawsze i wymodeluj swoją sylwetkę!

Trening wzmacniający pośladki NYSA
fitness_center
Cel zajęć Redukcja stresu i napięć, wzmocnienie mięśni
face
Dla kogo? Dla każdego
event_available
Kiedy? Poniedziałek 18:00
Zapisz się today

O zajęciach

Pilates Nysa to połączenie jogi, baletu oraz ćwiczeń izometrycznych wykonywanych przy relaksacyjnej muzyce, w rytmie własnego oddechu. Jesteś fanem klasycznej jogi, ale poszukujesz treningu, który efektywniej wymodeluje Twoją sylwetkę? Mamy dobrą wiadomość! Pilates został opracowany właśnie dla Ciebie. Wzmocnij oraz uelastycznić mięśnie głębokie brzucha, grzbietu i miednicy.

 

Zastanawiasz się czy pilates Nysa o zajęcia dla Ciebie? Zajęcia dzięki dobrze opracowanej technice niemal w ogóle nie obciążają układu kostno-stawowego, dzięki czemu może je wykonywać niemal każdy. Naucz się pilatesowej techniki oddychania i pożegnaj napięcia oraz bóle kręgosłupa na zawsze!

Zapisz się na zajęcia today
Zajęcia prowadzą
Ewa trener fitness Nysa
Ewa Rek

Chcesz zarazić się miłością do sportu? Postaw na treningi z Ewą! Jej specjalizacją od najmłodszych lat jest gimnastyka sportowa, dzięki czemu teraz salę fitness traktuje jak drugi dom.

Kasia Kłakowicz

Miłośniczka gór i pieszych wędrówek. Jest przykładem, że chcieć to móc i nigdy nie jest za późno, by zacząć. Na zajęciach Kasia zadba o Twoje sprawne ciało i dobre samopoczucie!

Pilates Nysa