Stretching

Zapomnij o uporczywym bólu kręgosłupa i karku

Fitess Nysa: Poranny Power
fitness_center
Cel zajęć Poprawa elastyczności ciała
face
Dla kogo? Dla każdego
event_available
Kiedy? Wt. 16:00, Czw. 20:00, Pt. 20:00
Zapisz się today

O zajęciach

Zadbaj o swoje mięśnie i pozbądź się napięć – dodaj do swojego planu treningowego rozciąganie. Popularny trening Stretching to połączenie ćwiczeń dynamicznym ze statystycznymi, który polecany jest w szczególności osobom pracującym przy komputerze. Już po pierwszych zajęciach można poczuć ulgę w różnych odcinkach pleców, karku czy bioder. Trening ten pomaga również pozbyć się uporczywych przykurczy w nogach. A wszystko to w otoczeniu relaksującej muzyki.

Zapisz się na zajęcia today
Zajęcia prowadzą
Ewa trener fitness Nysa
Ewa Rek

Chcesz zarazić się miłością do sportu? Postaw na treningi z Ewą! Jej specjalizacją od najmłodszych lat jest gimnastyka sportowa, dzięki czemu teraz salę fitness traktuje jak drugi dom.

Agnieszka instruktor fitness Nysa
Agnieszka Huczek

Sport Agnieszce towarzyszy niemal całe życie. Miłośniczka gór, sztuk walki i specjalistka w temacie w stretchingu. To na jej zajęciach rozciągniesz całe ciało w rytm relaksacyjnej muzyki.

Kasia Kłakowicz

Miłośniczka gór i pieszych wędrówek. Jest przykładem, że chcieć to móc i nigdy nie jest za późno, by zacząć. Na zajęciach Kasia zadba o Twoje sprawne ciało i dobre samopoczucie!

Stretching Nysa